Korzyści

Bezpieczeństwo

Usługa Office 365 zapewnia większe bezpieczeństwo danych klienta dzięki niezawodnym funkcjom odzyskiwania awaryjnego, nadmiarowym kopiom zapasowym w różnych krajach i rozbudowanym funkcjom zachowania poufności informacji. Ponadto filtry zapewniają skuteczną ochronę użytkowników przed spamem i wirusami.

 • Usługa Office 365 chroni dane użytkownika dzięki zastosowaniu zabezpieczeń klasy korporacyjnej zapewniających niezawodność, kopii zapasowych danych wykonywanych w trybie ciągłym, funkcji odzyskiwania awaryjnego, wyposażenia zapasowego centrów danych w różnych krajach i restrykcyjnych zasad zachowania poufności informacji.

 • Można mieć pewność, że usługi są dostępne i dobrze chronione przez całą dobę dzięki finansowej gwarancji dostępności na poziomie 99,9%.

 • Usługa Microsoft Exchange Online z wbudowanym zabezpieczeniem poczty e-mail — Forefront Online Protection for Exchange. Użytkownicy są skutecznie chronieni przed wirusami, spamem i atakami związanymi z wyłudzaniem informacji przy użyciu wielu aparatów antywirusowych i wielowarstwowych technologii antyspamowych.

  Dowiedz się więcej na temat kompleksowej strategii firmy Microsoft związanej z zabezpieczeniami usługi Office 365 — od opracowywania bardziej bezpiecznych usług zgodnie z zaleceniami Security Development Lifecycle po zasady funkcjonowania globalnych centrów danych firmy Microsoft.

Nadzór nad technologiami informatycznymi

Usługa Office 365 oferuje łatwe w użyciu, oparte na środowisku chmury narzędzia do zarządzania w pojedynczej lokalizacji i całodobową pomoc techniczną w zakresie technologii informatycznych.

Zwrot z inwestycji

Usługa Office 365 łączy czołowe aplikacje pakietu Office 2010 z obsługą poczty e-mail, kalendarzy, wiadomości błyskawicznych, konferencji w sieci Web i udostępniania dokumentów, zgodną z wymaganiami przedsiębiorstw i opartą na środowisku chmury.

W chmurze i/lub w środowisku lokalnym

W przypadku większych firm z jeszcze bardziej rozległymi wymaganiami informatycznymi usługa Office 365 umożliwia korzystanie z chmury na warunkach klienta z elastycznymi opcjami wdrożenia. Można dokonać migracji do usługi Office 365 według harmonogramu wybranego przez klienta lub skonfigurować wdrożenie, spełniając specyficzne wymagania w zakresie zgodności z przepisami, zabezpieczeń lub działań operacyjnych.

 • Skorzystaj z zalet rozwiązań hybrydowych, umożliwiających przeniesienie niektórych użytkowników do usługi Office 365 i pozostawienie innych użytkowników w środowisku lokalnym, zachowując ujednolicone katalogi i sprawną obsługę kalendarza.

 • Korzystaj z zaawansowanych funkcji, takich jak archiwizacja wiadomości e-mail, wyszukiwanie w wielu skrzynkach pocztowych i kontrola dostępu oparta na rolach oraz rozwiązań ułatwiających firmom zachowanie zgodności z przepisami.

 • Automatyzuj przechowywanie wiadomości e-mail i dokumentów, konfigurując zasady ułatwiające zachowywanie ważnych informacji, a jednocześnie ogranicz wydatki i ryzyko związane z przechowywaniem informacji po zakończeniu okresu, w którym są przydatne.

 • Integruj aplikacje biznesowe z usługą Office 365 przy użyciu usług sieci Web programu Exchange i zdalnego środowiska programu PowerShell.

Firma Microsoft ułatwiła przedsiębiorstwom pomyślne przejście do środowiska chmury

Rozwiązania firmy Microsoft dla przedsiębiorstw zostały opracowane z wykorzystaniem ujednoliconej platformy biurowej, która nie tylko jest opłacalna, ale umożliwia również szybkie reagowanie na zmiany wymagań biznesowych. Użytkownicy mogą korzystać ze znanych narzędzi i aplikacji firmy Microsoft w praktycznie dowolnej lokalizacji*. Korzystając z elastyczności rozwiązań cloud computing, firmy mogą wdrażać usługi lokalnie i/lub w chmurze.

Pomoc firmy Microsoft

 • Korzystając z łatwej w użyciu konsoli administracyjnej, personel działu technologii informatycznych może koncentrować się na produktywności użytkowników, planowaniu strategicznym i wdrażaniu w całej organizacji, podczas gdy firma Microsoft zarządza ryzykiem związanym z wewnętrzną bazą danych i jej złożonością.

 • Można liczyć na całodobową profesjonalną pomoc techniczną firmy Microsoft, ułatwiającą spełnianie wymagań użytkowników dotyczących technologii informatycznych.

 • W niektórych planach usługi Office 365 uwzględniono bieżące aktualizacje pakietu Office Professional Plus oraz usług Exchange Online, SharePoint Online i Lync Online, dlatego dział technologii informatycznych jest w stanie zawsze oferować najbardziej aktualne usługi biurowe dla użytkowników.

* Dostęp z urządzeń przenośnych wymaga łączności Wi-Fi lub zależy od zasięgu sieci komórkowej.