Project Project Online

Szybko rozpocznij pracę z elastycznym rozwiązaniem online do zarządzania portfelem projektów (Project Portfolio Management) i codziennej pracy w ramach Office 365.

Project Online z Project Pro dla Office 365
Szybko rozpocznij pracę z elastycznym rozwiązaniem online do zarządzania portfelem projektów (Project Portfolio Management) i codziennej pracy w ramach Office 365. Zawiera pełną wersję desktopową aplikacji Project Professional.
Project Server 2013 & Project Professional 2013

Elastyczne rozwiązaniem do zarządzania portfelem projektów (Project Portfolio Management) i codziennej pracy.
Więcej informacji: BEZPŁATNA wersja próbna Project Pro dla usługi Office 365 KUP Project Online i Project Pro for Office 365 Zapytaj ekspertów
Elastyczne rozwiązanie online
Łatwe rozpoczęcie pracy z usługą Project bez konieczności ponoszenia kosztów infrastruktury serwerowej. Możesz wybrać z kilku elastycznych planów online i natychmiastowo zarządzać projektami i pracą.
 
Uproszczone IT
Zarządzaj zespołami i działaj szybko z najnowszą technologią i standardami branżowymi Project Management Office niezależnie od Twojej wewnętrznej infrastruktury informatycznej.
 
Szybkie działanie
Skoncentruj się na tym, co najważniejsze - łatwo analizując codzienną pracę, zadania projektu, istotne szczegóły i terminy.
Podejmij działania z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu
Rozszerz zarządzanie portfelem projektów i zarządzaj pracą na komputerach, tabletach i smartfonach.
Efektywnie zarządzaj zasobami
Rozszerz alokację zasobów i podejmowanie decyzji dzięki wiedzy, nawet zarządzając codzienną pracą lub projektami natychmiastowymi dzięki listom zadań SharePoint.
Wzmocnienie współpracy
Skorzystaj z nowych możliwości społecznościowych w celu ułatwienia dyskusji, dzielenia się informacjami i umiejętnościami twojego zespołu w zadaniach.
Efektywna komunikacja
Poprawa komunikacji zespołu dzięki integracji z Lync, SharePoint i Exchange.
Podejmuj decyzje oparte na danych
Posiadaj wgląd w informacje i podejmuj lepsze decyzje z kokpitów danych oraz samoobsługowych raportów w programie Excel.
Działaj i wprowadzaj innowacje z aplikacjami SharePoint
Rozszerzanie i dostosowanie projektów o aplikacje spełniające potrzeby biznesowych.
Zawiera wszystkie funkcje z Project Pro for Office 365 lub Project Professional 2013*  

*Project Professional 2013 sprzedawany jest oddzielnie