Wybierz odpowiedni plan usługi Office 365 dla swojej organizacji:

Specjaliści i małe firmy >

Organizacje zatrudniające mniej niż 25 pracowników

Średnie firmy i przedsiębiorstwa >

Organizacje o dowolnej wielkości z wysokimi wymaganiami w zakresie technologii informatycznych

Usługa Office 365 dla specjalistów i małych firm (plan P)

Usługa Microsoft Office 365 dla specjalistów i małych firm jest udostępniana na podstawie subskrypcji za 4,10 € za użytkownika/miesiąc i umożliwia dostęp do poczty e-mail, ważnych dokumentów, kontaktów i kalendarza z praktycznie dowolnej lokalizacji i większości urządzeń*.

Ten plan jest optymalnym rozwiązaniem dla organizacji, w których liczba użytkowników jest mniejsza niż 25 i które nie posiadają działu informatycznego ani pracowników o fachowej wiedzy.

Integracja wielu usług firmy Microsoft z usługą Office 365
Praca z oprogramowaniem online firmy Microsoft — w dowolnej lokalizacji za pośrednictwem przeglądarki

Usługa Office 365 dla średnich firm i przedsiębiorstw (rodzina planów E)

Plany te są dostępne w cenie 6,50 € za użytkownika na miesiąc. Są one przeznaczone dla organizacji o wysokich wymaganiach w zakresie technologii informatycznych, takich jak integracja usługi Active Directory, zaawansowana archiwizacja wiadomości e-mail, całodobowa pomoc techniczna dla administratorów, pełny zestaw funkcji lokalnej komunikacji głosowej w przedsiębiorstwie lub dla organizacji chcących korzystać z pakietu Office Professional Plus w formie subskrypcji.

Usługa Office 365 gwarantuje zwiększenie produktywności użytkowników

  • Wszystkie plany usługi Office 365 zapewniają użytkownikom dostęp z praktycznie dowolnej lokalizacji* do poczty e-mail, ważnych dokumentów, kontaktów i kalendarzy przy użyciu większości urządzeń (łącznie z komputerami PC i Mac, telefonami Windows Phone, telefonami z systemami Android i Symbian oraz urządzeniami BlackBerry** i iPhone).

  • Usługa Office 365 współpracuje z oprogramowaniem znanym użytkownikom, takim jak Word, Excel, OneNote i PowerPoint.

Usługa Office 365 ułatwia pracę personelowi działu technologii informatycznych

  • Łatwa w użyciu konsola dla administratorów technologii informatycznych umożliwia kontrolowanie kont użytkowników, praw dostępu i wdrożenia w całej organizacji.

  • Niezawodność firmy Microsoft, która jest liderem w dziedzinie oprogramowania biurowego, jest godna zaufania. Firma Microsoft zapewnia dostępność na poziomie 99,9% z gwarancją finansową.

* Dostęp z urządzeń przenośnych wymaga łączności Wi-Fi lub zależy od zasięgu sieci komórkowej.

** Użytkownicy usługi Blackberry Internet Service mogą korzystać z poczty e-mail w trybie push i dodawać kalendarz oraz kontakty do swoich urządzeń Blackberry przy użyciu funkcji przewodowej synchronizacji z programem Outlook na komputerze.